S prichádzajúcou jarou a teplým počasím sa neprebúdza len príroda, ale aj človek. Chce tráviť svoj voľný čas v prírode a na miestach pod holým nebom. K takémuto pohodliu potrebujeme ale esteticky upravené prostredie, o ktoré sa je nutné starať. Dom a niektoré časti záhrady sú ale často menej dostupné a údržba je potom komplikovaná. Aj tieto veci sa dnes ale dajú veľmi šikovne vyriešiť.

Čistenie odkvapov

Ochrana domu a majetku je zložená z niekoľkých systémov a vecí. Škodlivým faktorom v tejto súvislosti môže byť aj voda, ktorá sa dostane do kontaktu so stavbou a naruší potom jej kvalitu a statiku.

Dobrým zabezpečením je kvalitný odtokový a odvodňovací systém, ktorý môže plniť aj špeciálnu nádrž na dažďovú vodu. Vybrať si ten najlepší nie je zložité, no dlhodobé využitie a správne funkcie závisia aj od toho, ako sa budete oň vedieť v priebehu striedania ročných období postarať.

Často ide o vyvýšené miesta, do ktorých prístup nie je možný ani s rebríkom. Vtedy môžete využiť službu jednoduchého čistenia odkvapov. Pomocou horolezeckej a lanovej techniky sa profesionálny tím odborníkov dostane do všetkých nedostupných miest vo výškach v okolí vášho domu a vy sa na to všetko budete len pozerať.

Čo vám ponúkajú výškové práce?

Kontakt a riešenie s nedostupnými miestami, ktoré vám dlhodobo robili starosti. To znamená, že ponuku výškových prác využijete napríklad pri novom nátere strechy, ktorá časom stratila svoj pôvab, lesk a ochrannú vrstvu.

Alebo možno potrebujete spíliť vysoký strom a dať jeho bujné konáre do poriadku, pretože zasahujú do pozemku vášho suseda. Vyčistia vám fasádu a vykonajú potrebnú montáž a servis vo vyššie položených nedostupných miestach.

Výhodou je aj dostupnosť týchto služieb, ktoré sú vám v ponuke v rámci celého Slovenska. Takže okrem výšky nerozhoduje ani lokalita, čo je pre riešenie takto špecifického problému naozaj veľké plus.

Foto: pixabay.com