Užívajte si krásne a husté vlasy, aj keď vám ich príroda nenadelila. Rozhodnite sa pre jednu z najúčinnejších metód na predlžovanie vlasov, vďaka ktorej budete spokojná a sebavedomá zároveň. Napájanie prírodných či syntetických vlasov sa navzájom odlišuje hneď v niekoľkých špecifických technikách.

Uplatňujú sa rozdielne spôsoby v aplikácii spojov, ich lepenia, v kvalite a životnosti jednotlivých prameňov. Vyberte si metódu, ktoré vám vyhovuje najviac. My vám odporúčame napájanie CLIP – IN vlasových príčeskov. Sú príjemné, ľahké a bez akejkoľvek záťaže.

Preto ak máte záujem o dočasné, príležitostné predĺženie, aplikujte si CLIP – IN vlasy pomocou malých sponiek. Je to obľúbená vlasová technika bez použitia akýchkoľvek lepiacich zmesí. Nebudete potrebovať ani tepelné kliešte na roztavenie spojov. Vlasy nebudú zaťažované, ani náchylné na lámanie a vypadávanie.

Tieto moderné vlasové príčesky môžete používať kdekoľvek a jednoducho si ich zložíte aj bez pomoci vlasového stylistu. CLIP – IN vlasy vám takto vylepšia akýkoľvek účes bez toho, aby ste hodiny presedeli v kaderníckych salónoch. Sú nenáročné, výrazne teda šetria váš čas a úsilie o perfektný účes.

Aj vlasové príčesky sú našou korunou krásy

Jednoduché môže byť aj ich ošetrovanie… Treba len používať špeciálne prípravky na predlženie ich životnosti a lesku. Jednotlivé pramene tvoria 100% ľudské vlasy. Tie sú už “mŕtve“ a na rozdiel od našich prirodzených vlasov sa nemastia. Používajte preto šampóny a kondicionéry na šetrnejšej sulfátovej báze. Len tak predídu vaše moderné clip – in vlasy na predĺženie oslabovaniu. S tým potom súvisí aj ich zamotávanie a sťažené odpájanie.

Aj CLIP – IN vlasom budete musieť dopriať pravidelné zábaly a ošetrujúce masky. Taktiež je potrebné pravidelne ich podstrihávať. Aspoň raz za mesiac, aby sa zabránilo štiepeniu končekov. Príčeskom budete musieť venovať rovnako dôslednú starostlivosť, ako aj svojim živým vlasom. Nezanedbávajte ich. Inak bude vaša koruna krásy skôr slamená ako atraktívna.

Foto: clipinvlasy.sk