Sex je jednou z najdôležitejších súčastí partnerského života a ak tá nefunguje, môžu sa partneri dostať do poriadnej krízy. Sexuálna aktivita je podstatná pre zdravý chod vzťahu, bohužiaľ, je to tak, že ak táto stránka zlyháva, v mnohých prípadoch ju začne jeden z partnerov hľadať mimo vzťahu. Ako ľahko vznikne nevera, a to často len preto, že zabudneme, že pravidelný sex do vzťahu jednoducho patrí.

Stará klasika

Je naozaj smutné, ak jeden z partnerov na túto súčasť vzťahu pozabudne alebo nechá prácu či stres, aby sa dostali do popredia a na intímny čas v partnerskej posteli už nezostane energia ani čas. Nenechajte to u vás zájsť do extrému a sex s partnerom si užívajte naplno v najlepších sexuálnych polohách! Nemali by ste zabúdať síce na overenú a obľúbenú misionársku klasiku, kedy je ležiaci muž na vrchu, no zapojte do svojho sexu aj trochu fantázie a kreativity, nech sa nezačnete s partnerom spolu nudiť!

Zozadu

Ženy jednoducho milujú sexuálne polohy zo zadu. Či už v polohe ležmo, na kolenách alebo v stoji. Chlap dokáže vniknúť dostatočne hlboko a žena môže jeho pohyby pomerne efektívne tlmiť. Ide však o dosť neosobné polohy, keďže sa s partnerom nemôžete na seba pozrieť, ba ani bozkávať. O čosi menej namáhavejšia, no stále skvelá poloha je zozadu, keď ležíte obaja na boku a ste celými telami pri sebe.

Žena na vrchu

Muži sú síce radi dominantnými, no niekedy uvítajú zmenu, keď si môžu od sexuálneho výkonu „oddýchnuť“ a nechajú si to odpracovať ženu na vrchu. Táto poloha je dobrá pre muža a ešte lepšia pre ženu, ktorá vie vniky korigovať. Avšak, vyžaduje si to pomerne veľkú silu v nohách a dlhšiu výdrž. Dámy, vyskúšali ste sa niekedy v tejto polohe otočiť partnerovi chrbtom? Pri najbližšej príležitosti to urobte a uvidíte ako milo ho tým prekvapíte!

Foto: pixabay.com