Stávkové kancelárie majú svoju kurzovú ponuku vyskladanú zo širokej škály športov od futbalu až po šípky či dostihy. Ako si však z nej vybrať ten správny zápas, ktorý vám zaručí výhru? Pozrite sa na kľúčové faktory, ktorými by ste sa mali riadiť, keď si budete vyberať zápasy napríklad z najlepšej stávkovej kancelárií u nás a síce na Tipsport.sk!

Tipujte len športy, v ktorých sa vyznáte

Jednoznačne najdôležitejším kritériom pri výbere zápasu je práve športové odvetvie. Mali by ste sa v ňom dostatočne vyznať na to, aby ste sa nemuseli riadiť len vypísanými kurzami. Váš vlastný úsudok je podstatný, a tak nemá zmysel tipovať športy, v ktorých takpovediac nie ste doma. Samozrejme, pri rozhodovaní vám pomôžu rôzne štatistiky, no potrebujete mať aj vlastný prehľad. Pri väčšine športov sú dôležitými prvkami aktuálna forma, bilancia doma/ vonku či vzájomné zápasy. Špecifický je vďaka rôznym povrchom tenis, o čom sme už hovorili v predošlom príspevku.

Výhodou oproti predošlým rokom je nielen pestrosť športových odvetví, ale aj stávkových príležitosti. Na www.tipsport.sk nájdete niekoľko desiatok odvodených stávok, čo znamená pre tipujúceho ešte väčší komfort pri samotnom výbere. Pokiaľ je zápas vyrovnaný a netrúfate si tipnúť víťaza, môžete si vybrať zo stávok na počet gólov, handicapov či iných príležitostí. Aj v tomto prípade je dôležité, aby ste netriafali len tak do vetra, ale pozreli si vašu úspešnosť tipov pri jednotlivých druhoch stávok.

Zvoľte si správnu tipovaciu stratégiu

Pri tipovaní je podstatným faktorom aj vaša taktika. Príliš sa neodporúča podávať tzv. plachty, teda tikety s veľkým počtom zápasov. Nezabúdajte, že každým pridaným tipom síce zvyšuje vašu eventuálnu výhru, ale zároveň zvyšujete aj riziko prehry. Navyše, je pravdepodobné, že keď si stavíte na dvadsiatich favoritov s nízkymi kurzami, tak aspoň jeden z nich zakopne. Úspešní tipujúci radšej vložia do hry trošku viac peňazí a sústredia sa na jeden zápas, o ktorom majú detailne informácie.

Špeciálnym typom sú LIVE stávky, ktoré dlhodobo ponúka aj stávková kancelária Tipsport.sk. Pri nich je kľúčovým faktorom netipovať hneď po tom, ako si otvoríte nejaký zápas z dostupnej ponuky. Prostredníctvom LIVE streamov si pozrite krátky úsek stretnutia a až následne si vyberte stávku. Pointou týchto stávok je totiž dokázať reagovať na zmeny počas zápasu.

Foto: pixabay.com