Najznámejší internetový obchod u nás nezabúda pri svojich výhodách a akciách ani na študentov – pre tých ponúka študentské zľavy do výšky 15% na vybrané kategórie produktov. Na získanie a uplatnenie zliav na Alza vám stačí zaregistrovať svoj študentský preukaz ISIC v Alza účte. V širokom výbere študentských zliav si na svoje prídu vášnivci spoločenských hier, aktívny športovci ale aj gameri, ktorí si potrpia na spoľahlivú hraciu výbavu v podobe značkových notebookov ACER.

Čas strávený s rodinou alebo kamarátmi bude oveľa príjemnejší, ak sa spolu zabavíte pri hraní netradičných spoločenských hier. Okrem týchto produktov ponúka Alza tiež študentsky výhodné ceny na rôzne loptové hry, fitness pomôcky a vybavenie pre rekreačných, ale aj profesionálnych cyklistov. Výber produktov študentských zliav býva aktualizovaný a časovo obmedzený.

Alza premium

Alza si pre svojich zákazníkov pripravila tiež vernostný program Premium účtov, ktorý ponúka prvotriedne služby a servis tým, ktorí sú ochotní si trochu priplatiť. Z rady niekoľkých výhod, ktoré Alza Premium ponúka, stojí určite za zmienku doprava zadarmo a okamžité vybavenie reklamácií pri všetkých nákupoch. Nemusíte viac pred platením kalkulovať, koľko peňazí si priplatíte za doručenie – s dopravou zadarmo máte o starosť menej. Ako pridaný bonus je tak tiež váš komfort, kedy na doručenie tovaru môžete čakať v pohodlí vášho domova a nemusíte pre tovar chodiť do výdajne vo vašom meste.

Zákonná reklamačná lehota je stanovená na 30 dní, čo samo o sebe nie je dlhá doba. Ak ste však kupovali cez Alzu darček alebo potrebujete nové vybavenie do práce, s Alza Premium programom vám reklamovaný tovar okamžite vymenia za nový, ak zistíte chybu do 90 dní od jeho zakúpenia.

Alza Premium deals

Alza Premium deals predstavuje pravidelne aktualizované a časovo obmedzené akcie na vybrané produkty pre členov Alza Premium. V ponuke nájdeme rôzne zľavy na produkty elektroniky, spotrebičov ako sú práčka alebo sušička, ale aj na značkové hodinky či drogériu. Na vybrané produkty v ponuke ponúka Alza zľavy až do 30% a samozrejmosťou je tiež doprava zadarmo až k vám domov.

Využite zľavy Black Friday ako prvý

Každý z nás sa už určite stretol s týmto pojmom, ktorý reprezentuje nákupné šialenstvo a zároveň najvýhodnejšie ceny všetkých obchodov jeden deň v roku. Black Friday pripadá na piatok po Dni vďakyvzdania v USA, čo vyšlo tento rok na 23. novembra. Tento deň je známy vďaka vyvrcholeniu nákupnej horúčky, kedy sa akcie v obchodoch vyšplhajú až do výšky 80%. Ľudia si tak môžu počas Black Friday kúpiť produkty, ktoré by si pri ich zvyčajnej cene nekúpili.

Zákazníkom Alzy s Premium účtom sa akcie Black Friday sprístupnia o 12 hodín skôr – čas hrá naozaj rozhodujúcu úlohu, najmä ak ide o najžiadanejšie produkty ako sú elektronika a spotrebiče. Alza Premium a všetky jeho výhody môžete využívať zadarmo prvých 30 dní – členstvo je po uplynutí tejto doby spoplatnené sumou 9,50€ mesačne alebo 95€ ročne. Pri zakúpení Alza Premium na rok ušetríte 19€ a zaplatíte tak len za 10 mesiacov.

Foto: pixabay.com