Získať si muža nie je až také jednoduché, ak ho žena nechce použiť len na pár pekných chvíľ, pretože v slovách očariť a získať je obrovský rozdiel. Pravdaže, najprv je potrebné muža zaujať, primäť ho osloviť ženu a až následne na to si ho získať dámskymi prednosťami. Akými zbraňami je účinné bojovať, ak sa jedná o získavanie muža? Stačí prirodzenosť, pár chytrých trikov a vytúžený pán bude ležať jeho “majiteľke” pri nohách.

Príjemné a nevtieravé vystupovanie určite nie je na škodu, ak sa žena snaží zaujať opačné pohlavie, no tajomnosť a zvodnosť v spojení s prvým spomínaným atribútom vytvoria takzvanú vražednú zbraň, ktorá môže zasiahnuť amorovým šípom určený cieľ. Je jasné, že “chémia” fungovať musí, no niekedy jej žena dokáže napomôcť. Napríklad také parfémy dokážu narobiť divy, keďže správne zvolená vôňa prinúti otočiť hlavou nejedného casanovu. Ženy vedia, prečo často kladú veľký dôraz na kvalitné dámske parfémy, a teda nimi vedia i narábať.

Nie je žiadnym tajomstvom, že muži majú radi upravené, o seba sa starajúce dámy, ktoré vedia, čo je to prirodzený, nie príliš výrazný make up, zdravé vlasy a vhodne zvolené oblečenie. Keď spolu všetko dokonale ladí, muž bude po ženskom boku ako zhypnotizovaný. No pozor! Práve na spomínaný make up by mala žena dbať najviac, pretože nájsť hranicu, ktorá je prípustná, býva náročné. Niekedy nie je potrebné používať žiadne “skrášľovacie” produkty, inokedy je kozmetika nevyhnutná a v ďalšej chvíli už je zo ženy klaun, ktorý nezaujme, ale pobaví. Preto – menej je niekedy viac a v konečnom dôsledku, make up môže len napomôcť, dôležitá je ešte stále jedinečná ženská osobnosť!

Foto: pixabay.com