Rozmýšľali ste niekedy, ako vyzerajú tantrické masérky? Niektorí si predstavia sporo odeté modelky s veľkým poprsím či pánov s tehličkami na bruchu. Hoci podobný výzor nevylučujeme, existuje niekoľko vlastností, ktoré sú oveľa dôležitejšie.

Čo je podstatou tantrickej masáže?

Ešte predtým, než si špecifikujeme ideálnu tantrickú masérku, vysvetlíme si celkovú podstatu masáže. Totižto, nejedná sa len o fyzické uvoľnenie a rozkoš počas erotickej masáže, ale i budovanie svojho duchovna a psychiky. V tomto smere veľmi záleží na skúsenostiach a šikovnosti masérky. Tá dokáže odhaliť, či dokonca pomôcť vyriešiť množstvo problémov, ktoré si ani neuvedomujete. Je preto dôležité vždy zvoliť kvalitný tantrický salón, napríklad v Bratislave.

Ideálna tantrická masérka buduje dôveru

Ideálna tantrická masérka je zväčša v mierne vyššom veku a pozná čaro kladenia zvedavých otázok. Niektorí klienti majú problém otvoriť sa. Masérka v nich teda musí vytvoriť pocit bezpečia a dôvery. Hoci vás nepozná, máte pocit, že ste kamarátmi už dlhé roky. Aktívne vypočuje vaše problémy a navedie vás k riešeniu. Navyše, pomôže vám vybudovať sebavedomie a odblokovať sexuálnu energiu.

Ideálna tantrická masérka má šikovné ruky

Po úvodnej psychickej očiste prichádza na rad samotná erotická masáž. Na opantanie zmyslov môže použiť rôzne vône či hudbu. Tu je dôležité, aby mala dostatočnú silu v rukách a ovládala samotné techniky. Každá masáž je individuálna.  Musí byť prispôsobená potrebám a pocitom klienta. Na konci sa tantrická masérka špeciálne venuje intímnym partiám. I tu je dôležité, aby vnímala, čo sa klientovi páči a čo nie.

Skúsenosti, vnímavosť, schopnosť klásť otázky a počúvať sú najdôležitejšie vlastnosti ideálnej tantrickej masérky. Je preto nevyhnutné vybrať si vždy kvalitný salón v Bratislave, ktorý vám zaručí spoľahlivosť svojho personálu.