Váš veľký deň, kedy si so svojou milovanou polovičkou poviete to vytúžené „áno“, sa blíži a na vás prišla tá krásna povinnosť vybrať si svadobné obrúčky, ktoré si na obrade pri výmene sľubov nasadíte. Keď začnete tieto párové snubné prstene hľadať, zistíte, že ich je na výber množstvo a vy zrazu nebudete vedieť, ktoré zvoliť. Poradíte vám, ako jednoducho vybrať krásne obrúčky, aby ste boli obaja spokojní.

Rovnaké či rozdielne?

Úplne prvým rozhodnutím je to, či budete mať s budúcim manželským partnerom snubné prstene totožné, alebo zvolíte rovnaký štýl, ale budú mať pánske a ženské prevedenie. Budú sa teda líšiť napríklad v extra kameňoch v ženskom prsteni. Ak sa rozhodnete pre rovnaké obrúčky, potom si vyberajte len podľa veľkosti. Tá pre muža môže byť trošku širšia, nakoľko aj veľkosť je o čosi väčšia ako prsteň pre ženu. Na www.sperkyno.sk sa môžete inšpirovať oboma prípadmi.

Prsteň lásky

Ďalšou dilemou, ktorú musíte vyriešiť, je kov, z akého budú vaše obrúčky vyrobené. Síce zlaté obrúčky nie sú najlacnejšie, na tejto stránke je výber tých najlepších za relatívne nižšie ceny, z ktorých si určite obaja nájdete svojho favorita. Ak hľadáte lacnejšiu verziu vašich prsteňov lásky, pozrite sa na svadobné obrúčky zo striebra, vyjadria váš sľub rovnako ako tie zlaté. Prípadne si môžete vybrať ešte snubné prstene z chirurgickej ocele, ktoré sú nenáročné na údržbu.

Ak už máte vybrané svoje budúce snubné prstene, posledným veľkým rozhodnutím, ktoré musíte urobiť, je gravírovanie. Vyberte si, či si dáte vygravírovať dátum vašej svadby, alebo vaše mená. Dokonca sa môžete rozhodnúť, či to chcete z vnútornej strany, alebo na vonkajšiu a budete to mať zo spodnej strane prsta. Snubné prstene sú vyjadrením vašej lásky a mali by ste si ich vybrať spolu partnerským kompromisom.

Foto: pixabay.com