Stávkové kancelárie prinášajú okrem základnej kurzovej ponuky aj množstvo odvodených stávok. Podotýkame, že najviac ich vypisujú na www.tipsport.sk. Medzi tie najťažšie jednoznačne patrí stávka na presný výsledok zápasu a aj tú si dnes rozoberieme!

Lákadlom sú vysoké kurzy

Tipovať presné výsledky je veľmi náročné. Zodpovedajú tomu aj príslušné kurzy, ktoré sa pohybujú vo vysokých hodnotách. Tipovať sólo tikety so zápasom na presný výsledok je odvážne a zrejme to nie je najlepšia tipovacia taktika. Samozrejme, pri tenisových zápasoch to niekedy úplne ťažké nie je, obzvlášť ak hrá v prvom kole jasný favorit proti hráčovi napríklad z tretej svetovej stovky. Najlepšou voľbou je tipovať futbalové zápasy, kde sú frekventované výsledky ako 1:0, 2:1, 1:1 a podobne. Pri hokeji je škála výsledkov oveľa väčšia, keďže tradične na ľadových plochách padá viac gólov než na futbalových trávnikoch.

Tipy na presné výsledky rozdeľte do skupín

Tipovanie na remízu sa využíva napríklad pri Fibonacciho stratégii tipovania, keďže ani kurzy na nerozhodný výsledok nie sú na zahodenie. Mnohí tipéri to dokonca robia tak, že si vyberú konkrétny tím, na ktorého remízu neustále tipujú. Stať sa však môže aj to, že tím desaťkrát za sebou neremizuje a vy sa dostanete do červených čísel. Podobne ako v prípade stávok na presný výsledok je dobré vybrané zápasy rozdeliť. Pri skupinových tiketoch si sami nadstavujete, koľko ich vám musí vyjsť – napríklad dve z piatich. V hre tak zostávate aj vtedy, ak vám hneď prvý zápas na tikete nevyjde.

Aké sú najčastejšie výsledky na Britských ostrovoch?

Aké presné výsledky treba tipovať? Na paškál sme si zobrali anglickú Premier League. Počas tejto sezóny sa odohralo už takmer 200 zápasov, pričom doteraz bolo najčastejším skóre 1:0. Tento výsledok sa vyskytol presne v 27 prípadoch, čo predstavuje 13,6% všetkých zápasov. Dvadsaťkrát sa zrodil výsledok 1:1 a treťou najfrekventovanejším bola prekvapujúco bezgólová remíza. Z prestížnych európskych futbalových líg sa najčastejšie končia remízou zápasy francúzskej Ligue 1. V minulej sezóne nemal víťaza v priemere každý štvrtý zápas a v tomto ročníku sa zatiaľ skončilo remízou až 22% stretnutí.

Foto: pixabay.com