Na to, aby ste si podali svoj tiket už dávno nemusíte chodiť do takzvaných „kamenných pobočiek“ stávkových kancelárií. Aj slovenské stávkové kancelárie kráčajú s dobou a už pred nejakým časom zaviedli možnosť nielen internetového stávkovania, ale aj LIVE stávok na práve prebiehajúce športové duely. Výnimku v tomto prípade netvorí ani stávková kancelária Tipsport. Ponuka LIVE stávok na stránke www.tipsport.sk je mimoriadne bohatá. My sme pre vás vybrali tie najzaujímavejšie možnosti LIVE stávok, ktoré nájdete v ponuke Tipsportu pri zápasoch troch najpopulárnejších športov – futbalu, tenisu a hokeja.

quiniela

Futbal, hokej a tenis hrajú prím aj medzi tipérmi

Každý šport má, samozrejme, svoje zvláštnosti, pokiaľ ide o stávkové príležitosti. Pri futbalových zápasoch ide nielen o tip na víťaza duelu, ale aj o stávky na víťaza aktuálneho polčasu, tip na mužstvo, ktoré dá v zápase ďalší gól, počet gólov v zápase, kto vyhrá zostávajúcu časť zápasu, počet gólov oboch tímov, tip na to, že oba tímy strelia gól, párny/nepárny počet gólov. Pri zápasoch majstrovstiev Európy a sveta či finálových dueloch Ligy majstrov a Európskej ligy UEFA sa ponuka LIVE stávok ešte rozširuje o rôzne iné zaujímavé stávkové príležitosti.

Veľmi populárne je medzi komunitou tipérov stávkovej kancelárie Tipsport.sk stávkovanie na tenisové duely. Tenis nám ponúka viacero zaujímavých tipov LIVE stávok. Stávka na víťaza zápasu je tak, ako aj pri ostatných športoch samozrejmosťou, tu si ale môžu stávkari staviť aj na víťaza aktuálneho setu či dokonca nasledujúcich troch gemov, resp. dvojice gemov. Ďalej môže tipér zvoliť tip na celkový počet odohratých gemov v zápase či v aktuálne hranom sete. Samozrejme, nesmie chýbať stávka na handicap, počet získaných gemov každého z hráčov či párnosť/nepárnosť gemov v aktuálnom sete. Zvláštnosťou je tip na presný výsledok aktuálneho hraného či nasledujúceho gemu (čistá hra, na 15, na 30, cez zhodu). Poslednou z možností je tipnúť si presný výsledok aktuálneho setu.

U nás na Slovensku je stále športom číslo jeden hokej. Veľkej obľube sa tento šport považovaný za najrýchlejší kolektívny šport na svete teší aj medzi komunitou tipérov Tipsportu. Tu majú tipéri zaregistrovaní na www.tipsport.sk možnosť tipovať opäť na víťaza celého stretnutia, ale napríklad aj na víťaza či presný výsledok aktuálne hranej tretiny. Podobne ako napríklad pri futbale, nechýba ani tip na víťaza zostávajúcej časti zápasu.

Získajte podrobný prehľad o priebehu zápasu

Veľmi zaujímavou službou, ktorú Tipsport svojim verným zákazníkom v oblasti LIVE stávok ponúka, je služba s anglickým názvom Tracker. Ide vlastne o to, aby každý prihlásený zákazník, ktorý sa chce zapojiť alebo sa už zapojil do LIVE stávkovania, mal prehľad o tom, ktoré z mužstiev má v tom ktorom zápase aktuálne prevahu. Táto služba je pri rozhodovaní, ktorú LIVE stávkovú príležitosť využiť naozaj užitočná.

Foto: ©GAUTIER22/fotky&foto