Internet je fenoménom posledných rokov. V súčasnej dobe sú však nároky jeho užívateľov stále väčšie a väčšie. Veľký rozmach zaznamenalo aj online sledovanie športových prenosov. Uvedomujú si to aj v stávkovej kancelárii Tipsport.sk, ktorá pre svojich verných zákazníkov vytvorila komfort v podobe vlastnej Tipsport TV.

sledovanie zápasov cez internet

Nekonečné množstvo športových prenosov

Jednou z desiatich sekcií webovej stránky www.tipsport.sk je aj spomínaná TV. V rámci nej môžu zaregistrovaní členovia sledovať priame prenosy z veľkej škály športov. Na svoje si určite prídu fanúšikovia najvyššej českej súťaže, ale aj nemeckej Bundesligy, španielskej Primery División, talianskej Serie A, francúzskej Ligue 1 alebo holandskej Eredivisie. Z hokejových líg tu nechýba žiaden zápas z českej Tipsport extraligy, NHL, KHL či švédskej Elitserien. Tenisová ponuka takisto disponuje veľkým množstvom LIVE streamov. Zahŕňa turnaja Challengre, Masters, ATP/WTA 250 a 500, grandslamy i turnaje majstrov. Z ďalších športov tu nechýbajú basketbal, hádzaná, volejbal, bejzbal, futsal a iné.

TV Tipsport určená len pre zaregistrovaných

Avšak, ako sme už spomínali vyššie, túto možnosť majú len tí užívatelia, ktorí sa zaregistrujú na webovej stránke www.tipsport.sk. Samotná registrácia je veľmi jednoduchá. Stačí vyplniť krátky formulár s osobnými údajmi (meno a priezvisko, užívateľské meno, e-mail, adresa, číslo identifikačného preukazu, telefónne číslo, dátum narodenia). Následne už len potvrdíte svoju plnoletosť, prečítate si Všeobecné obchodné podmienky, Herný plán a informácie o Vstupnom bonuse a je to.

Prvých sedem dní od registrácie môžete TV Tipsport sledovať úplne bez obmedzení. Po uplynutí týchto siedmich dní je však pre jej sledovanie dôležité, aby každý zaregistrovaný tipér v priebehu 30 dní uskutočnil jednu alebo viacero stávok v minimálnej hodnote 2 eurá. Tipsport sa tak chráni pred hráčmi, ktorí sa len zaregistrujú a sledujú zápasy, bez tohto, aby tipovali.

Zápasy českej Tipsport extraligy na celej obrazovke

A ako teda sledovať samotné prenosy? Nevyhnutné je byť prihlásený do internetového tipovania www.tipsport.sk. Potom už len kliknete na sekciu TV a vyberiete si konkrétny zápas, ktorý chcete sledovať. Okno s vašim priamym prenosom sa zobrazí v strednej časti stránky. Zvláštnosťou je v tomto ohľade česká hokejová Tipsport extraliga. Sledovanie súbojov z tejto súťaže je totiž v porovnaní s ostatnými súťažami o niečo komfortnejšie. Komfort spočíva v tom, že prenosy z najvyššej českej hokejovej súťaže môžete ako jediné sledovať na obraze zväčšenom na celú obrazovku. Zoznam ostatných zápasov, z ktorých v aktuálny deň TV Tipsport ponúka live prenosy, sa vám budú celý čas zobrazovať v ľavej časti obrazovky.

Foto: pixabay.com