Logo TipsportuNa slovenskom trhu pôsobí obrovské množstvo stávkových kancelárií. Medzi tie najpopulárnejšie patrí aj stávková kancelária Tipsport.sk. Aké sú výhody tejto stávkovej kancelárie v porovnaní s jej konkurenciou?

Najväčšou výhodou Tipsportu oproti ostatným stávkovým kanceláriám je vstupný bonus, ktorý sa pripíše na konto novozaregistrovaného tipéra, ak splní podmienky určené spoločnosťou Tipsport. Tento bonus môže za určitých okolností dosiahnuť hodnotu až 2000€. Takto vysokým vstupným bonusom spravil Tipsport rekord u slovenských stávkových kancelárií.

Venujú sa aj šípkam či snookeru

To, čo odlišuje Tipsport od konkurencie, je jednoznačne aj veľmi široká ponuka stávkových príležitostí. Takmer každý zápas z kurzovej ponuky za sebou skrýva ďalšie množstvo špeciálnych stávok. V Tipsorte však nezabúdajú ani na takzvané „menšie“ športy ako sú napríklad šípky, snooker, rugby, futsal a mnohé iné. Čo sa týka live streamov, tak online vysielanie Tipsport TV ponúka v porovnaní s konkurenciou oveľa širšiu ponuku priamych prenosov zo športových podujatí, kde nechýbajú ani priame prenosy zo spomínaných „menších športov“.

Za plus v porovnaní s inými stávkovými kanceláriami na Slovensku možno považovať aj mobilnú aplikáciu Tipsportu. Tá je určená pre všetky najpoužívanejšie operačné systémy smartfónov (Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry). Je veľmi ľahko ovládateľná a v jej ponuke sa nachádzajú všetky funkcie, ktoré nájdeme aj na samotnej webovej stránke www.tipsport.sk.

Výhru si môžete nechať vyplatiť s predstihom

Spomínaný web www.tipsport.sk ponúka okrem širokej ponuky stávok zaregistrovaným zákazníkom nielen rôzne akcie o takzvané Nety, ale aj špeciálnu službu Cash Out. Tá sa dá vysvetliť na jednoduchom príklade. Stávkar na svoj tiket umiestni 3 stávkové príležitosti. Vie, že v prvých dvoch prípadoch bol jeho tip úspešný, a tak si môže nárokovať vyplatenie výhry za spomínané dva úspešné tipy. Musí však, samozrejme, počítať s nižšou výhernou sumou v porovnaní s pôvodným tiketom. Keď už spomíname internetové stávkovanie, treba pripomenúť aj to, že v Tipsporte je internetové stávkovanie bez manipulačného poplatku.

Ak by sme sa mali pozrieť len na samotný dizajn webu www.tipsport.sk, táto internetová stránka nemá medzi stránkami slovenských stávkových kancelárií konkurenciu. Je skutočne prehľadná a všetky dôležité informácie o fungovaní samotného Tipsportu alebo jeho webovej stránky sú tu veľmi ľahko dostupné. Čo svedčí aj o veľkej starostlivosti Tipsportu o svojich klientov.