Asi každá domácnosť, firma či podnik má okrem každodenných povinností, aj starosti s nespočetným množstvom dokumentov. Veľakrát si lámeme hlavu nad kopami papierov a zmlúv, ktoré nemajú svoje miesto a nikdy ich nevieme nájsť. Potrebujete sa rýchlo dostať k dôležitému dokumentu, prehrabali ste celý byt či kanceláriu a stále ste ho nenašli?

Máme pre vás riešenie, ktoré vám ušetrí veľa času a stresov. Prinášame službu DOCKitIN, ktorá všetky dokumenty nielen bezpečne uloží ale aj zdigitalizuje a uprace.

DOCKitIN a výhody

DOCKitIN prostredníctvom webovej aj mobilnej aplikácie dokáže upratať všetky potrebné papiere. Faktúra od mobilného operátora, pracovná zmluva či kópia rodného listu bude teraz vždy na dosah.

Všetky papiere, ktoré máte v domácnosti či kancelárii, vložíte do našej bezpečnostnej obálky, odovzdáte ich kuriérovi a on ich doručí priamo do DOCKitIN. Predtým, ako budú papiere uložené v bezpečnostnom archíve, všetky sa naskenujú a prehľadne roztriedené sa zobrazia vo vašej aplikácii.

Všetko tak máte uložené na dvoch miestach – v DOCKitIN aplikáciách, kde ich máte vždy poruke a taktiež v našom modernom archíve. Ak budete potrebovať späť originál dokumentu z archívu, objednáte si to jednoducho cez aplikáciu a my vám ho doručíme do 48 hodín. V prípade, že dokumenty nechcete mať uskladnené v našom archíve, po naskenovaní vám ich pošleme naspäť.

Praktické funkcie

Prostredníctvom DOCKitIN aplikácie si môžete spravovať všetky zdigitalizované dokumenty. Triediť si ich a označovať podľa značiek. Ďalšou možnosťou je pridávanie poznámok, nastavovanie upozornení ( napr. na dátumy splatností faktúr) alebo zdieľanie dokumentov. Všetky dokumenty si taktiež môžete stiahnuť do offline režimu a v prípade potreby s nimi ďalej pracovať.

Zbytočné behanie po úradoch

Potrebujete zmluvu, alebo dôležitý dokument overiť u notára? Na to, aby ste získali notársky overenú kópiu, nemusíte vôbec behať po úradoch. Stačí ak si v aplikácii vyhľadáte dokument, ktorý máte fyzicky uložený v archíve DOCKitIN a na pár klikov požiadate o jeho notárske overenie. Overenú kópiu vám doručíme najneskôr do 48 hodín.

Bezpečnosť a archivácia

Vami zaslané dokumenty profesionálne naskenujeme a uložíme do moderne zabezpečeného archívu. Garantujeme ochranu osobných údajov v zmysle zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Komunikácia s aplikáciou je zabezpečená asymetrickými šiframi najnovších štandardov, ktoré využíva aj internetbanking. Samotný archív je pripojený na pult centrálnej ochrany a je nepretržite monitorovaný.

Je služba DOCKitIN vhodná aj pre vás?

V prípade, že máte doma veľkú kopu papierov, v ktorej sa nevyznáte a zbytočne vám zaberá len miesto, potom odpoveď znie áno. Vôbec nezáleží na tom, či ste fyzická osoba, malý alebo stredný podnikateľ. DOCKitIN ponúka digitalizáciu osobného a pracovného života úplne pre všetkých.

Špeciálna ponuka – služba na 3 mesiace zadarmo?

DOCKitIN si môžete teraz vyskúšať úplne zadarmo. Získajte bezplatný a plnohodnotný prístup k službe na 3 mesiace s verziou TRIAL. Ak sa po vyskúšaní služby nepresvedčíte o jej výhodách, vrátime vám všetky dokumenty zadarmo naspäť. Nestratíte ani na poštovnom. Tak na čo ešte čakať? Majte svoje dokumenty na dosah!