Ženy sú z Venuše, muži sú z Marsu. Symbióza je náročná, porozumenie jedného pohlavia druhým takmer nemožné a zistiť, čo ten druhý vo vzťahu potrebuje či chce, si vyžaduje naozaj veľkú dávku pozornosti a pochopenia. Avšak, tu nehovoríme len o bežných situáciách vo vzťahu, ale aj o sexuálnych túžbach, ktoré je niekedy naozaj náročné partnerovi splniť. Každý človek túži po niečom inom a to je vo vzťahoch ťažké zistiť. Pretože to, čo chce jedna žena, nemusí chcieť aj druhá.

Reč tela

Na to, aby žena dosiahla orgazmus je nutné, aby ste sa dozvedeli, čo vlastne chce, čo je jej príjemné a čo, naopak, u nej v žiadnom prípade nefunguje. Ak ste vo vzťahu dlhšie a sexuálne spolu normálne fungujete, žena si vás často navedie aj sama a ukáže vám, čo sa jej páči a čo robiť nemusíte. Mali by ste však dostatočne vedieť reagovať aj na reč jej tela. V situácii, ak ju niečo vzrušuje, sa telo doslova napne, stuhnú jej svaly. Ak robíte niečo, čo nemá na ňu žiadny vplyv, telo takmer nijak nereaguje. Nezabúdajte venovať pozornosť aj jej prsiam!

Nech vám sama ukáže

Ženy sú však tak ohľaduplné k mužom, že často orgazmus predstierajú, aby chlapovi nepodkopli jeho ego. Nechcú mu dať najavo, že to, čo robí, nerobí úplne najlepšie, a tak radšej sexuálne vyvrcholenie zahrajú. Dámy, vy si však môžete byť isté, že ak vás chlap sleduje a vie, ako to u vás chodí, túto scénku odhalí. Niektorí chlapi sa však nechajú veľmi ľahko oklamať.

Nemajte obavy sa ženy na rovinu spýtať, čo chce, aby ste s ňou robili. Na začiatku je viac než isté, že tento rozhovor nebude ani jednému z vás príjemný, no v konečnom dôsledku bude výhodný pre oboch partnerov. Povedzte jej, nech vás vedie, nech vám sama ukáže, čo ju vzrušuje a orgazmus príde ani nebudete vedieť ako. Venujte jej však čas, u žien prichádza orgazmus omnoho pomalšie ako u mužov.

Foto: pixabay.com