4 rady ako stávkovaťStávkovanie je jedným z fenoménov súčasnej doby. Mnohých ľudí láka vidina veľkej výhry a myslia si, že vďaka tipovaniu športových zápasov ľahko zbohatnú. Ak patríte medzi nich, ponúkame vám štyri užitočné rady, ktorými by ste sa mali pri tipovaní riadiť.

  1. Zvoľte si taktiku, ktorá vám vyhovuje

Ešte predtým ako vôbec začnete tipovať si musíte vybrať správnu stratégiu. Svet tipovania ich ponúka veľké množstvo a je len na vás, ktorú z nich si vyberiete. Dôležité je najmä to, aby ste ju pravidelne dodržiavali, bez ohľadu na to či sa vám aktuálne darí alebo nie. Najčastejšími stávkarskými taktikami sú Flat betting, Value betting či Surebets. Všetky tri sú diametrálne odlišné a každá z nich vyhovuje určitej skupine tipérov. Kým Flat betting je založený na konštantnom tipovaní za určitú sumu, Surebets a Value betting spočívajú v sledovaní kurzov vo viacerých stávkových kanceláriách a následnom tipovaní zápasov s vysokou pravdepodobnosťou výhry.

  1. Stávkovanie online prináša výhody

Tipovanie cez internet je takisto veľkou výhodou. Pokiaľ si na www.tipsport.sk založíte svoj vlastný hráčsky účet, pri všetkých podaných stávkach na internete sa vyhnete manipulačnému poplatku. Ročne tak ušetríte desiatky, ba až stovky eur. Okrem toho, online tipovanie ponúka aj šancu získať vstupný bonus, diskusné fórum či LIVE stávky. Tento typ stávkovania je mimoriadne populárny a môže priniesť veľký zisk. Prostredníctvom LIVE streamu si zápas pozriete naživo a podľa priebehu zápasu stavíte na svojho favorita.

  1. Uvažujte racionálne a tipujte, kde sa vám to oplatí

Mimoriadne dôležité je, aby každý stávkar vedel, čo vlastne tipuje. Mnohí hráči tipujú len podľa kurzov, no táto cesta k zisku nevedie. Pri tipovaní by ste mali brať ohľad na rôzne štatistiky či zaujímavosti o zápase. Radšej si stávku dôkladne rozoberte, nechajte sa inšpirovať aj názormi iných stávkarských kolegov a hlavne tipujte racionálne. Ponuka stávkových spoločností je skutočne pestrá a stávkové kancelárie ponúkajú stále viac. Napríklad na www.tipsport.sk sa stávky na strelcov rátajú aj v predĺžení či samostatných nájazdoch.

  1. Niekedy je menej viac

Funkcia Cash out takisto napomáha tomu, aby sa na vašom tikete nevyskytli žiadne červené krížiky. Vďaka nej si totiž môžete vyplatiť výhru vopred i keď na vašom tikete ešte ostali neodohrané zápasy. Pokiaľ máte pocit, že nejaký zo zostávajúcich tipov by vás mohol pripraviť o zisk, radšej si svoju výhru poistite Cash outom. Túto funkciu ponúka stávková kancelária Tipsport. Pri výpočte hodnoty výhry sa zohľadňuje vklad, súčin vyhodnotených príležitostí a koeficient zníženia rizika pri nevyhodnotených príležitostiach. Menej je niekedy viac a pri tipovaní to platí dvojnásobne.

Foto: pixabay.com