Milí páni, ak sa aj vy zamýšľate nad spôsobmi ako zbaliť ženu, mali by ste vedieť, že to nie je iba o peniazoch, drahom aute či luxusných pozvaniach na večeru. Chcete sa predsa dostať bližšie k ženskému srdcu a nie iba k nohavičkám. Preto by ste si mali budovať otvorenú myseľ a srdce. Nič neodplaší ženu viac ako utiahnutý a zatrpknutý muž. Ponúkame vám pár rád ako dosiahnuť stav otvorenej mysle a srdce. Pomôcť vám v tom môže aj erotická tantrická masáž.

Nenaháňaj ženy, venuj sa sebe

Nemáme na mysli žiadne opovrhovanie či ignorovanie žien. Každej žene lichotí, keď o ňu muž prejaví záujem. Predtým ako sa pokúsite zbaliť ženu, by ste sa predovšetkým mali zamerať na seba. Vytvorte zo seba muža, ktorého bude žena obdivovať a s ktorým bude chcieť tráviť čas. Ženy sú v svojej podstate dosť podobné, hľadajú úprimného, uvoľneného a vtipného muža, ktorý sa o nich bude vedieť postarať. Preto si pestuj koníčky, stretávaj sa s priateľmi a nevysedávaj iba pri počítači či playstation. Ber život s ľahkosťou a humorom a ženy ťa budú milovať.

Tantrická masáž

Ak si sa s týmto pojmom ešte nestretol, v krátkosti ti povieme, že ide o zmyselnú masáž celého tela v rámci intímnych partií, na ktorú len tak ľahko nezabudneš. Ako ti tantrická masáž vie pomôcť? Pomôže ti so stresom, ktorý máš, pretože ťa uvoľní. Pomôže ti aj s ostychom. Budeš pred neznámou ženou, tantra masérkou, nahý a ona sa ťa bude dotýkať po celom tvojom tele. Po tantra masáži tak budeš určite uvoľnenejší a aj sebavedomejší. V neposlednom rade ti vie pomôcť s predčasnou ejakuláciou či slabou erekciou. Masážou lingamu (pohlavného údu) sa ti tvoj úd prekrví, čo má za následok jeho lepší výkon. Nemusíš mať obavy, ak pri tantrickej masáži dôjde k vyvrcholeniu, je to prirodzená vec. A nemusíš sa ani hanbiť, ak k orgazmu nepríde, orgazmus totiž nie je hlavným cieľom tantra masáže.

Nájdete sa v pravý čas

Si spokojný so svojím životom? Cítiš sa atraktívne a sebavedomo? Potom si pripravený na vzťah so ženou. Tá pravá na teba narazí ani nevieš ako. Nechaj veci plynúť a ako sa hovorí, netlač na pílu. Ak ti aj prvých pár pokusov nevyjde, nezúfaj. Nebolo to ono. Každopádne šance zvyšuješ ak si usmiaty, uvoľnený a máš otvorenú myseľ a srdce. Udržuj so ženou, ktorá sa ti páči očný kontakt. Zaujímaj sa o ňu, pýtaj sa. Pochváľ jej pekné šaty či úsmev. Avšak nebuď príliš lichotivý, niektoré baby to môže odradiť. Ukáž jej, že máš záujem, ale porozprávaj aj čo to o sebe, so záujmom, aby ťa chcela počúvať aj nabudúce. Nemysli hneď na to, či skončíte dnes spolu v posteli. Buduj s danou dámou hlbší vzťah. A keď to aj nevyjde, aspoň si si natrénoval konverzáciu so ženou a nabudúce to bude ešte lepšie. Len nezabúdaj – otvorená myseľ, srdce, úprimnosť, zdravé sebavedomie a humor sú kľúčovými prvkami k zbaleniu ženy.

Foto: pixabay.com