24akoŽeny sú špeciálny druh, ktorému rozumieť je nielenže náročné, ale zväčša aj úplne nemožné. Nejde len o to, že by ženám nerozumeli muži, to je pochopiteľné, čo je však horšie je fakt, že si nerozumejú ani ony samé. Nejde o žiadne výhovorky na hormóny, aj keď v čase hormonálnych zmien je pochopiť ženskú náladu a správanie už úplne nemožné. Ak chce muž ženu získať, musí sa naučiť, ako ju zaujať. Najťažšie je, že na každú ženu platia iné móresy a každá túži, hľadá a chce niečo úplne iné. A práve chlap musí prísť na to, čo to je.

Zaujať ženu je v podstate jednoduché a vôbec nie komplikované. Základným pravidlom, ako na to, je zabezpečiť to, aby žena muža obdivovala. Muž musí v sebe mať alebo musí vedieť niečo, čo môže ženu naučiť, ukázať jej a tá k nemu bude vzhliadať. Emancipácia žien je dôležitá, no vo vzťahu sa žena musí cítiť chránená a mala by mať pocit, že nech sa stane čokoľvek, muž sa chytí velenia a zložitú situáciu vyrieši.

Bezpečie je to, čo žena chce cítiť v spoločnosti partnera. Zaujať sa podarí len tomu, kto je sám zaujímavý. Mnoho aktivít, nevšedne vyplnený voľný čas, dospelé názory. Ak muž nerobí nič, len hrá počítačové hry, po večeroch sedí doma pred televízorom, vyspáva do obeda a nemá čo ponúknuť, asi ženu nezaujme. Práve naopak, nabitý denný program, projekty, cvičenia, knihy, záujmy. Muž, ktorý neplytvá svojim drahocenným časom je pre ženu asi tým najpríťažlivejším druhom.

Muž by mal preukázať, že naozaj má žene čo ponúknuť, pretože väčšina z nich si už dokáže takmer všetko zabezpečiť sama. O to majú dobíjanie nežnejšieho pohlavia muži ťažšie ako v minulosti. Dnes už aj ženy obsadzujú vysoké pozície a začína sa pomaly strácať diskriminácia alebo menejcennosť dám. Preto musí muž na to, aby získal pozornosť ženy, poriadne na seba zapracovať. Nudný život nikoho neohúri.

Foto: pixmac.sk, brett jordan – flickr