Tí staršie narodení stávkari si ešte pamätajú časy, kedy na pobočkách museli vystáť dlhé rady, aby si svoj tiket napísaný na malom papieriku mohli podať. Dnes je už situácia oveľa komfortnejšia a vďaka mobilným aplikáciám môžete tipovať kedykoľvek a kdekoľvek.

tipovanie cez mobil

Aplikácia Tipsportu dostupná pre všetky operačné systémy

Väčšina stávkových kancelárii na Slovensku disponuje svojou vlastnou mobilnou aplikáciou. Tipsport.sk v tomto smere nie je výnimkou a dokonca má pre svojich klientov pripravené až tri varianty aplikácie. Samotné možnosti stiahnutia sú pre používateľov dostupné na oficiálnej webovej stránke www.tipsport.sk v sekcii „mobilné tipovanie“. Dôležité je vybrať si správny operačný systém, teda ten, ktorý podporuje váš smartfón. Vybrať si môžete Android, iOS alebo ostatné (Blackberry, Windows Phone).

Aplikáciu je možné stiahnuť dvoma spôsobmi.

  1. Aplikáciu si najskôr stiahnete do počítača a následne ju jednoducho presuniete do smartfónu, kde prebehne inštalácia.
  2. Na webovej stránke Tipsport.sk v sekcii mobilné tipovanie zadáte vaše telefónne číslo a prostredníctvom SMS vám príde odkaz na stiahnutie.

Treba mať pripojenie na internet a peniaze na účte

Po úspešnom stiahnutí zadáte svoje prihlasovacie údaje a ste v hre. Aplikácia si vyžaduje pripojenie na internet, a aby ste mohli tipovať, treba na vaše konto vložiť nejaké finančné prostriedky. Samotná aplikácia Tipsportu je mimoriadne prehľadná. Po vstupe sa vám zobrazí kompletná kurzová ponuka i možnosť filtra, kde si vyberiete len športy, ktoré chcete tipovať. Pomocou aplikácie máte prehľad o všetkých vašich stávkach – stačí si len kliknúť na sekciu Tikety, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu. Okrem toho je vám k dispozícii kompletný výsledkový servis a tiež diskusné fórum, kde môžete s ostatnými tipérmi zdieľať svoje názory a tikety.

Tipovanie LIVE stávok takisto nie je žiadnym problémom. V sekcii Live sa tipujúcim okamžite zobrazia zápasy, ktoré sa práve hrajú. Z nich si už následne každý môže vybrať zápas, ktorý sa mu najviac pozdáva. Minimálny vklad na jednu LIVE stávku je len 0,10€.

Obrovskou výhodou na www.tipsport.sk je stávkovanie bez manipulačného poplatku i sledovanie športových stretnutí cez LIVE streamy. Tie sú dostupné pri zápasoch z futbalu, hokeja, tenisu, basketbalu, volejbalu a mnohých ďalších športov. Pokiaľ máte stiahnutú mobilnú aplikáciu, tak vám neujde ani jeden zápas nemeckej Bundesligy, kanadsko-americkej NHL, tenisových grandslamov, či mužskej basketbalovej Euroligy.

Úspešnosť tiketu zistíte aj pomocou SMS

Tipovanie cez SMS stávková kancelária Tipsport neponúka. SMS však môžete využiť tak, že si osud vášho podaného tiketu necháte poslať formou SMS správy. Za malý poplatok v podobe 4 netov vám vyhodnotený tiket bude odoslaný na váš mobilný telefón. Nety v Tipsporte získavate za stávkovanie. Napríklad, keď uzatvoríte stávku za 5 EUR s kurzom nad 20.00, tak dostanete 5 netov – čiže 1% z vkladu. Je to výhoda v tom zmysle, že ak ste počas dňa zaneprázdnení alebo nemáte prístup na internet, dozviete sa či ste boli úspešní.

Foto: pixabay.com