V partnerskom živote prichádzajú dôležité momenty veľmi často, no predsa len je ich pár významných, ktoré si zapamätáte do konca života. K nim patrí deň, keď ste sa s partnerom zoznámili, začali spolu žiť, žiadosť o ruku, vaša svadba či narodenie dieťaťa. Práve žiadosť o ruku je veľký krok z nevinného randenia bližšie k rodinnému životu, na ktorý musí najmä muž nájsť poriadnu dávku odvahy. Vymyslieť niečo originálne a nesklamať žiadosťou o ruku však nie je vôbec jednoduché.

Udržať tajomstvo

Žiadosť o ruku by mala byť pre ženu prekvapením, ktoré nebude čakať a príde v špeciálnom momente. Muž by sa mal snažiť pripraviť žiadosť o ruku tak, aby sa o nej žena nedozvedela. Každá žena je iná a práve partner by mal odhadnúť, aký typ žiadosti o ruku by mal pre tú svoju vyvolenú zvoliť. Jedna z najbežnejších volieb je pri romantickej večeri vo dvojici. Tá chvíľa bude patriť iba vám!

Len pre tú vašu

O niečo zaujímavejšie je požiadať ženu o ruku pri nejakej špeciálnej udalosti. Chystáte sa, napríklad, na výstup na horu s krásnym výhľadom alebo idete na plavbu po Karibiku, či na výlet do Austrálie? Takto spravíte z nezabudnuteľného zážitku ešte viac krásny moment. Vyberte niečo netradičné.

Ak máte dostatok predstavivosti, pripravte nejaké veľké prekvapenie, a to pri vianočnom stromčeku alebo na svadbe vašich známych. Chce to len zapojiť vašu kreativitu a túžbu urobiť tú vašu budúcu nevestu najšťastnejšou ženou na svete.

Veľmi opatrne však zvažujte žiadosť o ruku na verejnosti pred davom cudzích ľudí. Pri žiadosti o ruku by malo ísť o chvíľu medzi dvomi zamilovanými ľuďmi. Niektoré ženy milujú pozornosť a budú za takú žiadosť šťastné, ale to musíte vedieť najlepšie vy. Hlavne sa neunáhlite a urobte tento moment tým najkrajším, aký môže byť. Je predsa veľkým krokom k rodinnému životu.

Foto: pixabay.com